Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Operátor SMT linky

Pro zavedenou společnost v Pardubicích hledáme vhodné uchazeče na pozici:

OPERÁTOR SMT

Nabízíme:

  • měsíční výdělek 22 – 25 tisíc Kč
  • odměny na základě výkonu
  • osobní ohodnocení
  • stravenky částečně hrazené zaměstnavatelem
  • 23 dní dovolené

Náplň práce:

  • obsluha automatizované linky
  • montáž, pájení, kontrola
  • 12 hod směny (nepřetržitý provoz) – krátký/dlouhý týden

Požadujeme:

  • vzdělání nebo praxe v oboru elektro
  • zkušenosti se seřizováním výhodou (nikoli podmínkou)
  • znalost práce na PC (základní)

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete svůj životopis na sarka.jebava@adecco.com.

Lokalita: Pardubice
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Hradec Králové)

495512571
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 12.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?