Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Operátor kvality / Kontrolor (Kuřim)

Stabilní společnost zabývající se 100% kontrolou kvality v automobilovém průmyslu hledá nové zaměstnance na pozici „Operátor/ka kvality“.

Práce vhodná i pro studenty VŠ i OSVČ.

Popis pozice:

Vizuální kontrola a třídění vad
Drobné opravy dílů
Balící práce

Požadujeme:

min. SOU (vyučen)
čistý TR
zdravotní způsobilost pro bezvadný zrak a pohyb
spolehlivost a časovou flexibilitu
dochvilnost a zodpovědnost za vykonanou práci
dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce na pracovišti
ochotu pracovat ve 2-3 směnném provozu (8-12h směny dle provozu)
ŘP sk. B výhodou, ne však podmínkou!

Nabízíme:

bezplatné zaškolení v oboru
příplatky za noční směny, svátky a víkendy
možnost kariérního růstu
navýšení mzdy v závislosti na výkonu
pracovní vybavení
nástup možný ihned či dle dohody

Z časových důvodů nemůžeme ihned odpovídat na Vaše písemné dotazy. Reagujeme pouze na uchazeče, kteří zaslali svůj životopis! Děkujeme za pochopení.

INZERÁT JE PLATNÝ DO SMAZÁNÍ!
Lokalita: Kuřim
Hrubá mzda za měsíc: 16000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na dohodu, Práce na živnostenský list
Zadavatel: EuroCon Czech s.r.o.
Hana Dvořáková

734255904
Zařazeno v oborech: Kvalita a kontrola jakosti
Kontrolor
Datum zadání: 17.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?