Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Operátor/ka

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ

Práce ve skladu zahraničního e-shopu s oblečením, obuví a bižuterií.

NÁPLŇ PRÁCE:

Vizuální kontrola zboží
Balení zboží

Nástup na DPČ, převod na HPP od následujícího měsíce.
PO - PÁ, ranní směny (6:00 - 14:00), odpolední směny (14:00 - 22:00)
Nástup IHNED nebo dle dohody

POŽADUJEME

Manuální zručnost
Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

NABÍZÍME

Odměnu ve výši 12.000,- Kč (fix) + 3.400,- (bonus za plnění normy a kvalitu práce) s možností přeplnění
Stravenky v hodnotě 80,- Kč za každý opracovaný den
Práci v čistém prostředí

Lokalita: Ústecký kraj
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Ústí nad Labem)

475210547
Zařazeno v oborech: Logistika a doprava
Logistik a speditér, Logistik nákupčí
Datum zadání: 13.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?