Operátor / ka výroby Kladno - ZAJÍMAVÁ nabídka + BENEFITY

Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu hledáme kandidáty na pozici Operátor montáží / Operátor SMT pájení - vyhláška velkou výhodou.

Náplň práce:

- montáž větších elektro celků (spíše muži), montáž menších zařízení (spíše ženy)
- pájení dle zkušeností - vyhláška 50 výhodou nebo alespoň praxe
- jednoduchá obsluha strojů

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení dle praxe až 20.000 Kč/měsíc
- HPP, dlouhodobá spolupráce
- Pracovní prostředí – tichá, klimatizovaná, čistá výroba
- Pracovní doba – 2 směnný provoz, popř. 1 směnný provoz dle zvážení
- Celá škála benefitů
Příspěvek na stravování (menu za pár kaček), kafetérii (svačiny)
Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
Čtvrtletní odměny
Roční valorizace mezd
Odměny při pracovních a životních jubileích

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855 nebo 774 285 555

Požadujeme:

- praxe ve výrobě, skladu, opravách aj.
- manuální zručnost
- pečlivost
- trestní bezúhonnost
- ochota pracovat na 1- 2 směny Po-Pá (8 hod směny)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kladno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na penzijní připojištění, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.4.2017