Operátor/ka výroby 18 – 20 000,- Kč (Brno-Slatina)

Diallogue Česká republika a.s.

Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, celosvětového lídra v oblasti telekomunikačních technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci ve třísměnném provozu.

Požadavky:

  • Základní vzdělání ( rádi Vás zaučíme)
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Ochota pracovat na směny, možnost přesčasů
  • Práce ve třísměnném provozu
  • Nástup ihned
  • Práce vhodná i pro ženy

Nabízíme:

  • Výhodné platové podmínky 14 500,-Kč základ
  • Příplatky za směnnost cca 2500,-
  • Odměny za docházku cca 2000,-
  • Příplatky za přesčasy
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního postupu
  • Hlídané parkoviště v areálu společnosti
CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ cca 15 000,-Kč ČISTÉHO KAŽDÝ MĚSÍC

Pracovní náplň:

  • Manuální práce u výrobní linky (kompletace, balení, etiketování)
  • Férové a lidské jednání, zázemí seriózní agentury a našeho silného stabilního partnera
  • Zdarma pracovní oděv a obuv i veškeré pomůcky
  • Práci v moderním a čistém prostředí
  • Práci u jedné z nejprestižnějších společností v Brně
  • Možnost osobního rozvoje, získání zkušeností se špičkovými a moderními technologiemi
NABÍZÍME DLOUHODOBOU A STABILNÍ PRÁCI V případě zájmu nám zašlete životopis, všechny uchazeče vyrozumíme. info o společnosti a další volné pozice na www.diallogue.eu

informace

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech:
Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Datum zadání:

11.1.2017
/* Not affection functionality */