OPERÁTOR(-KA) VÝROBY - 17 300kč + benefity

Pro našeho zákazníka mezinárodní společnost, která má významné postavení v automobilovém průmyslu. Hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor výroby/ montážní pracovník. Nabízíme fyzicky nenáročnou práci v moderním a nehlučném prostředí, vhodnou i pro absolventy!

Náplň práce:

  • montáž drobné autoelektroniky

Nabízíme:

  • výkonnostní prémie
  • 25dnů dovolené
  • benefity na sport a kulturu
  • dotované závodní stravování
  • zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic a Týnce nad Sázavou, Sedlčan – Neveklov- Benešov ( pouze u 3směnného provozu)

Požadujeme:

  • základní, SOU, SŠ vzdělání
  • dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
  • manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)
  • práce v 3 směnném provozu nebo 2 směnný provoz po - pá ( od 6:00 - 14:00 a od 14:00 - 22:00)
Místo výkonu práce: Benešov NÁSTUP: ihned MZDA: průměrná HM 17 300kč + benefity ( doprava zdarma, dotované stravování, 25 dnů dovolené atd.)

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Benešov u Prahy

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

14.2.2017