Nabídka již není aktuální

OPERÁTOR / KA VE VÝROBĚ - HODONÍN (15.000 KČ) JSME MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST PŮSOBÍCÍ V 71 ZEMÍCH SVĚTA. V ČESKÉ REPUBLICE JSME OD ROKU 1992 A STÁLE ROZŠIŘUJEME SVÉ ŘADY A HLEDÁME VHODNÉHO KANDIDÁTA/-KU NA POZICI: OPERÁTOR / KA VE VÝROBĚ - HODONÍN (S DOPRAVOU) Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou stínící techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR / KA VÝROBY.

NABÍZÍME:

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • fixní mzda + bonusy až 35% (mzda až 17 000Kč)
  • možný nástup ihned
  • dotované závodní stravování
  • přátelský kolektiv
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • SVOZOVÁ DOPRAVA:
  1. Koryčany – Jestřabice – Bohuslavice – Kyjov – Svatobořice-Mistřín – Dubňany – Pánov
  2. Veselí nad Moravou – Strážnice – Petrov – Skalica – Holíč – Hodonín - Pánov

POŽADUJEME:

  • pracovitost, spolehlivost
  • zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • výuční list
  • ochota pracovat ve 3-směnném provozu
  • flexibilita (ochota k práci přesčas)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kompletace výrobků
  • manuální práce (montáž) nebo práce s pomocí jednoduchých ručních výrobních nástrojů (nůžky, šroubovák, pilník,...)
  • manipulace s výrobním materiálem
  • vizuální kontrola kompletního produktu
  • různorodá práce v malých kolektivech a u pracovních stolů

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Datum zadání:

20.12.2016