Operátor/ka v telemarketingu - 100-130 Kč/hod.

Naše společnost se věnuje prodeji zánovních a ojetých vozů Hyundai a Kia téměř 20 let. Hledáme člověka do týmu, který je zodpovědný, pracovitý a čestný. Jsou to klíčové vlastnosti, na kterých je postavena dlouholetá strategie firmy, zajišťující našim zákazníkům kvalitní a profesionální služby.

Pracovní náplň:

    • kontaktování zákazníků na základě propojení poptávky s nabídkou. Jedná se o kontaktování zákazníků, kteří v aktuální danou dobu mají zájem o naši službu, nikoliv o tzv. studené kontakty. Průměrná úspěšnost je každý čtvrtý zákazník.
  • v případě práce z domova je možná varianta pouze telemarketingu - možnost bydliště kdekoliv v rámci ČR. V případě docházení do firmy je možná i kombinace telemarketingu a přímé obchodní činnosti (záleží na dohodě).

Požadujeme:

    • příjemný projev
    • pozitivní přístup a zájem na sobě pracovat
    • odpovědnost, loajalitu, schopnost samostatné organizace práce
    • základní znalost práce na PC
    • dlouhodobou spolupráci
    • serióznost s ohledem na firemní strategii s cílem - dobré reference – spokojený zákazník
    • styl práce ve znamení kvality nikoliv kvantity

Nabízíme:

    • možnost pracovat ve firmě, která má hlavní cíl spokojeného zákazníka
    • práci ve firmě, která využívá moderní pracovní nástroje se zavedenými pracovními postupy
    • možnost práce z domova i na částečný pracovní úvazek
    • telemarketing v kombinaci s přímým obchodem
    • + možnost další odměny závislé na osobním výsledku
    • firemní benefity i pro rodinné příslušníky

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba:

Jana Horáčková tel: 604 243 034, email: [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Strakonická 24 (Praha 5)

Benefity:

Home office, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

27.4.2017