Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Operátor / ka skladu i bez praxe s náborovým příspěvkem 3.000 Kč

Pro našeho velmi významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče - muži i ženy do skladu.

Nabízíme
  • zajímavé finanční ohodnocení fix + bonusy až 16.000 Kč netto
  • náborový příspěvek 3.000 Kč + bonusy za doporučení
  • pracovní smlouvu HPP, 4 týdny dovolené
  • dlouhodobou a trvalou práci v nadnárodní společnosti
  • svozový autobus z okolí vašeho bydliště - ZDARMA
  • závodní stravování (15 - 40 Kč)
  • místo pracoviště Praha východ

Náplň práce:

  • manuální práce ve skladu (balení, montáže, obsluha zařízení aj.)
  • výměna komponentů, montáže a kompletace
  • v případě praxe s pájkou - pájení
  • práce na PC - interní databáze

Požadujeme:

  • zkušenost na obdobné pozici - operátor výroby / skladu, manuální pracovník výhodou
  • uživatelskou znalost práce na pc
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • ochotu dojíždět za zaměstnáním
  • spolehlivost
  • v případě zájmu zašlete životopis na e-mail praha@jobleader.cz, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme zpět) na telefonní číslo 773 779 855 nebo 774 285 555

Lokalita: Středočeský kraj
Zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Helena Kachlíková

+420 606 048 204
Zařazeno v oborech: Kvalita a kontrola jakosti, Logistika a doprava, Strojírenství a průmysl, Technika a elektrotechnika
Kontrolor, Logistik a speditér, Dělník, Elektromechanik, Technik
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?