Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Operátor/ka montáže_Rokycany_pouze R/O_15-18let!

Jednoduchá manuální práce pro mladistvé ve věku 15-18 let s ukončeným základním vzděláním, pouze ranní a odpolední směna

Nabízíme:

  • 85 Kč/hod (+ pravidelné navyšování mzdy dle zaškolení)
  • nástupní bonus 500Kč za každého doporučeného kandidáta dalších až 5000Kč!
  • navýšené zákonné příplatky
  • docházkový bonus po prvním odpracovaném měsíci 1550,- Kč/měsíc
  • věrnostní bonus 155,-Kč/měsíčně
  • příspěvek na stravování
  • 25dní dovolené

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • praxe ve výrobní společnosti vítána

Náplň práce:

  • dokončovací montáže při výrobě gumových hadic pro automobilový průmysl

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 724 611 623 nebo piště na Rokycany@adecco.com

Lokalita: Plzeňský kraj
Hrubá mzda za měsíc: 85 Kč
Zadavatel: Adecco, spol. s r. o. (Plzeň)

377 221 174
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník, Obráběč kovů
Datum zadání: 13.2.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?