Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Operátor/ka kvality (Ovčáry - Kolín)

Stabilní společnost zabývající se 100% kontrolou kvality v automobilovém průmyslu hledá nové zaměstnance na pozici „Operátor/ka kvality“ v Ovčárech (Kolín).

Popis pozice:

Jedná se o manuální práci, která vyžaduje soustředěnost se smyslem pro detail
  • Vizuální kontrola kvality a drobné opravy dílů v automobilovém

průmyslu

Co od Vás očekáváme:

  • Min. SOU (vyučen)
  • Plnoletost
  • čistý TR
  • Praxe z výroby výhodou (ne však podmínkou)
  • Zdravotní způsobilost (bezvadný zrak a pohyb)
  • Dochvilnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu a zodpovědnost za vykonanou práci
  • Dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce na pracovišti
  • Ochotu pracovat směnném provozu (12hod. denní/noční)

Co Vám nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení od 115,--Kč/h + příplatky
  • Nástup na Dohodu o provedení práce (DPP), po vzájemné spokojenosti možný přechod na Hlavní pracovní poměr (HPP), možná spolupráce s OSVČ
  • Pracovní doba Pondělí až Pátek (dle plánu směn)
  • Bezplatné zaškolení v oboru
  • Pracovní vybavení
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup ihned
  • Místo výkonu práce – Ovčáry (Kolín)

BONUS 1000 Kč ZA DOPORUČENÍ DALŠÍHO KANDIDÁTA, který bude u společnosti pracovat minimálně 3 měsíce.

Práce vhodná pro muže, ženy, ale i pro absolventy.

Z časových důvodů nemůžeme ihned odpovídat na Vaše písemné dotazy. Reagujeme pouze na uchazeče, kteří zaslali svůj životopis! Děkujeme za pochopení.
Lokalita: Kolín - Ovčáry
Hrubá mzda za měsíc: 18500 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na živnostenský list
Zařazeno v oborech: Kvalita a kontrola jakosti
Kontrolor
Datum zadání: 11.1.2017