OPERÁTOR/KA CALL CENTRA - Junior: fix 18.000 Kč plus bonusy

Chcete začít budovat svou kariéru v obchodním týmu? Láká vás práce v call centru a nechcete při tom obtěžovat lidi, kteří nemají zájem? Staňte se součástí našeho výročního týmu, který volá stálým klientům a pomáhá jim s novými pojistnými smlouvami. Na tuto pozici hledáme nejen absolventy, ale i uchazeče, kteří mají za sebou pracovní zkušenosti v jiných oborech a rádi by zkusili prodej po telefonu.

Náplň práce

    • Telefonické kontaktování stálých klientů, kteří si u naší firmy uzavřeli pojistnou smlouvu a nyní nastal čas tuto smlouvu prodloužit nebo pomoci klientovi s výběrem ještě lepší nabídky
    • Volání pouze klientům, kteří s námi již v minulosti mluvili a přáli si být od nás kontaktováni - žádné volání naslepo
    • Poskytování informací o nabídce a našich produktech a následné hledání nejvýhodnějšího řešení pro klienta
    • Uzavírání návrhů pojistných smluv s klienty
    • Administrativní činnost související s chodem call centra

Požadujeme

    • Přátelská a proklientsky orientovaná osobnost
    • Uživatelská znalost práce na PC
    • Schopnost pohotově reagovat a nabídnout alternativní řešení
    • Velmi dobré komunikační dovednosti
    • Orientace na cíl a dosažení výsledků
    • Praxe v komunikaci po telefonu či prodeji výhodou, nikoliv však podmínkou (vše, co budete pro práci potřebovat, vás rádi naučíme)

Nabízíme

  • FIXNÍ MZDU 18.000,-Kč plus BONUSY z prodeje až do výše 17.000,-
    • Přátelské a příjemné pracovní prostředí
    • Profesní ROZVOJ a získávání kvalitních obchodních zkušeností
    • Pracovní příležitost pro absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru v obchodním týmu
    • Kompletní TRÉNINK v oblasti komunikace, prodeje a pojištění
    • Ovocné úterky (každé úterý čerstvé ovoce pro všechny)
    • Firemní akce (večírky, grilování, laser game, paintball, bowling, bobová dráha...)
    • Pracoviště v centru Prahy: FLORENC (dobrá dostupnost od metra B,C tramvajové zastávky Florenc, autobusové zastávky Florenc, Masarykova nádraží a Hlavního nádraží)
    • Nástup možný ihned

Co ještě nabízíme?

    • Finanční odměnu 5.000 Kč za doporučení kamaráda. Pokud se "váš člověk" osvědčí v rámci prvních třech měsíců, čeká vás následně odměna 5 000 Kč

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Prvního pluku 12a, Praha 8)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Stravenky, Sick days, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.3.2017