OPERÁTOR/KA AUTOMOBILOVÁ VÝROBA 23.000,- Stříbro u Tachova

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Práce ve Stříbře, okr. Tachov - ČR Automobilový průmysl

Náplň práce:

  • práce ve tří směnném provozu (7,5 hod směny)
  • skládání předních autosedaček podle předepsaných postupů pro Citroen C3, Jaguar, Audi…
  • práce na výrobní lince, čisté pracovní prostředí

Požadujeme:

  • požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci, preciznost, kvalita

Nabízíme:

  • Výhodné platové podmínky, nástupní mzda od 17.000 Kč/měsíce
  • prémie + 20% docházkový a výkonnostní bonus
  • Možnost ubytování zdarma, nebo bezplatná doprava firemním autobusem (Plzeň, Nýřady, Heřmanova Huť, Stříbro, Kladruby a okolí...)
  • Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravu, kvartální odměny
  • místo výkonu práce Stříbro
  • nástup možný IHNED

Zájemci o uvedenou pracovní pozici se mohou hlásit:

  • telefonicky na čísle +420 601 355 496 Kovařík Marek
Své životopisy zasílejte na e-mail: [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Středočeský kraj (Stříbro)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

2.8.2016