Operátor hovořící Polsky - práce z domu

MS Market Research je agentura zabývající se výzkumem trhu. Do našeho callcentra hledáme nové pracovníky. Nebudete nic nabízet, jde pouze o marketingový výzkum. Práce je vhodná jak pro studenty, ženy na mateřské, osoby v důchodu, zaměstnané pro všechny, kdo si chtějí přivydělat.

Hledáme tazatele pro telefonické dotazování pomocí počítače (CATI) – NEJEDNÁ SE O TELEMARKETING!

MOŽNOST PRÁCE Z DOMU!

Popis pozice:

Jde o telefonické dotazování na jednom stálém projektu, na kterém je možné spolupracovat ve více jazycích. NIC NENABÍZÍME. Volání probíhá na našem callcentru, v průběhu měsíce dubna 2017 bude možné volání i z domova. Dotazování probíhá přes počítač, ve kterém dostanete již připravenou databázi. Čísla vytáčí systém sám. Dotazování probíhá na základě předpřipraveného dotazníku, kde do počítače budete zaznamenávat odpovědi respondentů. Konkrétně jde o projekt, kde pouze ověřujete správně registrované zájemce o spolupráci. Délka dotazování je tedy od 30 s do 1minuty.

Stačí napsat den a čas, kdy můžete přijít na školení a dále se pak domluvíme již na dalších směnách. V případě jakýchkoli dotazů k pozici či spolupráci se na mě neváhejte obrátit.

PODMÍNKOU:

    • věk min. 16let
    • aktivní znalost a užívání polského jazyka
    • český jazyk výhodou není podmínkou

NABÍZÍME:

  • odměnu 110kč - 120Kč (ohodnocení dle kvality spolupráce)
    • práce na DPP či ŽL
    • možnost práce z domu

Co budu potřebovat pro práci z domu?

    • vlastní počítač (min. požadavky na PC: OS Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, alespoň 10% volného místa na disku, zvuková karta s výstupy na mikrofon)
    • sluchátka s mikrofonem
    • stabilní připojení k internetu

Možnost registrace na: vyzkumnik.nms.cz

Těšíme se na spolupráci.

Veronika Fuseková

Kontakt:
veronika.fusekova@nms-sk.sk
m (+421) 948 370 905 t (+421) 254 412 503

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Benefity:

Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

22.3.2018