Nabídka již není aktuální.

Zajímá Vás oblast elektrotechniky?

Využijte jedinečnou příležitost pracovat pro nadnárodní společnost. Hledáme kandidáty, kteří rádi přijímají výzvy a zvyšují si kvalifikaci. Ve firmě probíhá adaptační proces, v němž si zaměstnanci zkusí všechny pracovní činnosti a poté bude zařazen tam, kde mu práce nejvíce vyhovovala

Náplň práce:

manuální kompletace a montáž výrobků skládání, šroubování, testování netěsností apod. obsluha automatických strojních zařízení

Nabízíme:

mzda od 16 800Kč po zaškolení na 18600Kč ( a to není strop ) výkonnostní bonusy týden dovolené navíc závodní stravování (28kč/oběd) možnost kariérního růstu možnost přesčasových hodin ČISTÉ A KLIMATIZOVANÉ PROSTŘEDÍ

Požadujeme:

manuální zručnost schopnost pracovat s velmi drobným a jemným materiálem spolehlivost, šikovnost a samostatnost dobrý zdravotní stav Nástup možný 2.2.2017

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.1.2017