Nabídka již není aktuální

Operátor Call Centra

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Hľadáme operátorov do Call Centra, s miestom výkonu práce v Brne, so slovenským jazykom.
  • aktívne oslovovanie potencionálnych a existujúcich klientov,
  • poskytovanie kompletného poradenstva o produktoch,
  • udržiavanie a skvalitňovanie vzťahov so zákazníkom po telefóne

Iné výhody:

  • fixný plat + bonusové motivačné ohodnotenie,
  • kvalifikačné školenia,
  • týždeň dovolenky navyše ( 5 týždňov),
  • práca v dynamickom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovanáTelekomunikácie

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie:

stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax:

Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Hľadáme spoľahlivých teamových hráčov s pozitívnym prístupom k práci, odolnosťou voči stresu, flexibilitou a orientáciou na zákazníka hovoriacich.
Lokalita: Brno
Zařazeno v oborech: Marketing, média, reklama, PR
Telemarketing
Datum zadání: 18.10.2014