Operátor call centra bez aktivního prodeje, 85 Kč/hod, flexibilní

Hledáte přivýdělek, který lze skloubit se školou nebo prací? Jste komunikativní a flexibilní? Pak hledáme právě vás! Staňte se důležitým článkem v našem obchodním týmu. Společnost MiCoS SOFTWARE s.r.o. se sídlem v Ostravě a s dlouholetou zkušeností v oblasti IT a vývoje softwaru hledá vhodné brigádníky na pozici Operátor call centra. Místo výkonu práce: Daliborova 426/25, Ostrava-Mariánské Hory

Náplň práce:

    • aktivně telefonicky kontaktovat stávající a potenciální klienty společnosti z interní databáze a získávat relevantní telefonické a emailové kontakty na zákazníky,.
    • zadávat výsledky uskutečněných hovorů do interního informačního systému..

Nejedná se o prodej po telefonu, ale o získávání potenciálních kontaktů pro náš obchodní tým. Co od vás očekáváme

    • Praxe na obdobné pozici výhodou.
    • Dobré komunikační schopnosti.
    • Příjemný hlasový projev.
    • Pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup.
    • Pozitivní myšlení a přístup k práci.
    • Základní uživatelskou znalost práce s PC.
    • Pravidelnou docházku minimálně 40 hodin měsíčně.

Co vám nabízíme

  • Platové ohodnocení 85 Kč/hod
    • Motivační ohodnocení.
    • Vstupní zaškolení.
    • Příjemné pracovní prostředí.
    • Možnost výběru směn po-pá (8:00-11:30; 12:30-16:00).
    • Možnost dlouhodobé spolupráce i na HPP, poloviční úvazek nebo brigádu.
    • Nástup možný ihned.
    • Práce vhodná pro studenty i absolventy

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava (Daliborova 426/25)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Flexi – poukázky,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

16.3.2017