Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

OPERÁTOR – až 19.000 Kč – SPĚCHÁ, vhodné pro může i ženy!

Náplň práce:

  • manipulace se skladovaným zbožím
  • příprava pro expedici - balení, štítkování, kontrola zboží
  • dle praxe montáže, kompletace, vstupní / výstupní kontrola

Požadujeme:

  • zkušenost na obdobné pozici - operátor výroby / skladu, manuální pracovník
  • ochotu pracovat ve směnném provozu – ranní / odpolední
  • odpovědnost, spolehlivost
  • pravidelnou docházku
  • nástup dle dohody

Nabízíme:

  • dlouhodobá práce na HPP, 4 týdny dovolené
  • finanční ohodnocení až 17.000 – 19.000 Kč/měsíc
  • příspěvek na stravování
  • různorodou a zajímavou náplň práce
  • zaškolení s trenérem
  • místo pracoviště: Brno – venkov, cca 20 Km jižně od Brna
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

  • v případě zájmu zašlete životopis na e-mail brno@jobledaer.cz, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme zpět) na telefonní číslo 773 685 555

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.
Veronika Svítková

+420 773 685 555
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Dělník
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?