Obsluha výrobních strojů a zařízení

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Frujo, a.s., která je jedním z největších evropských výrobců potravinářských komponentů a polotovarů. Do dvousměnného provozu hledáme vhodné kandidáty na pozici pracovníků do výroby. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Příprava a plnění obalů (kontejnery o obsahu 200-1000l) pro výrobu.
  • Elektrický paletizační vozík k dispozici.
  • Příprava suroviny pro výrobu (manipulace s břemeny 15-25kg).
  • Obsluha varného zařízení.

Požadujeme:

  • Ukončený výuční obor.
  • Ochotu pracovat na dvousměnný provoz.
  • Fyzickou zdatnost.
  • Spolehlivost, pracovitost.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Časovou flexibilitu.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou perspektivu v rámci mezinárodně úspěšné firmy, seriózní jednání.
  • Kvalitní zapracování a možnost dalšího kariérního rozvoje a vzdělávání.
  • Adekvátní mzdové ohodnocení a kvartální odměny.
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Práci v přátelském a motivovaném kolektivu.
  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění.
  • Závodní stravování.
  • Další firemní benefity.
Místo práce: Jihomoravský kraj / Tvrdonice Termín nástupu: ihned V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt] Platnost inzerátu končí 28. 8. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jihomoravský kraj (Tvrdonice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

28.7.2016