Obsluha tkacích strojů - tavičky

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé zaměnstance na pozice - DĚLNÍK/-CE NA PROVOZE KONFEKCE - tavič/tavička.

Náplň práce:
- obsluha tavicích strojů, tavení tkaniny na díly k šití velkoobjemových vaků

Požadujeme :.
- vyučen v oboru není podmínkou
- spolehlivost, ochotu pracovat, pečlivost.

Nabízíme :
- mzda 13 000 - 16 500 Kč
- třísměnný provoz
- nástup možný ihned
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- příplatky za práci v odpolední a noční směně,
- příplatek za práci v sobotu, příspěvek na závodní stravování
- 21 dnů dovolené + 4 dny pracovního volna.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 608 252 090 Životopisy prosím zasílejte na [e-mail byl skryt] a do předmětu uveďte "Dělník na odd.konfekce - tavič/ka" a kód pozice O24653"

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Opava (Bolatice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.8.2017