Nabídka již není aktuální

Hledáme operátora CNC strojů kvalifikovaného pracovníka, který obsluhuje obráběcí CNC stroje, provádí práce nutné pro chod daného zařízení (soustružení, frézování, broušení, vrtání), a úkony pro zajištění jak kvantitativních, tak kvalitativních potřeb firmy.

Nabízíme:

Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Možnost zvýhodněných tarifů od T-Mobile Příspěvek na stravování Profesní růst zázemí stabilní společnosti
  1. 000,- až 25.000,- Kč
Podnikové stravování Dovolená navíc Zvláštní prémie

Náplň práce:

Čtení a použití technických podkladů Korigování obráběcích strojů na požadované tolerance Upnutí a vyrovnání obrobků Kontrola používání řezných nástrojů a nastavení a řízení strojů pomocí příslušných obsluhovacích prvků Čtení údajů různých měřících a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce během výrobního provozu Odzkoušení vyrobených předmětů za použití různých měřicích a zkušebních přístrojů Ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce znát a řídit se výkresovou dokumentací na dané pracoviště

Požadujeme:

SOU strojírenské oboru- obor Obráběč kovů, obráběčské práce Čtení výkresové dokumentace daného pracoviště Korigování obráběcích strojů na požadované tolerance Upnutí a vyrovnání obrobků Kontrola používaných nástrojů Čtení údajů měřících a kontrolních přístrojů ke kontrole korektního průběhu práce Ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů Evidence dat o průběhu a výsledku práce, záznamy do průvodek Lokalita:Louny Životopisy prosím zasílejte na email: [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Ústecký kraj

Datum zadání:

6.4.2018