Nabídka již není aktuální

Obsluha soustruhu nebo brusky

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost (strojírenská výroba) na PÍSECKU hledáme vhodné kandidáty na pozice OBSLUHA BRUSKY NEBO SOUSTRUHU.

LOKALITA: PÍSECKO

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha CNC brusky – konečná operace před montáží
  • nebo obsluha CNC soustruhu – opracování materiálu, počáteční výrobní operace

POŽADUJEME:

  • vzdělání min. SOU
  • 2-3 roky praxe na obdobné pozici (obsluha obráběcích strojů)
  • nebo absolvent vyučený v oboru obrábění
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a dobrá pracovní morálka

NABÍZÍME:

  • hlavní pracovní poměr, 2směnný provoz
  • nástupní mzda OD 16.000,-Kč + zákonné příplatky, nárok na dovolenou, dotované stravování
  • pracovní oblečení a obuv

KONTAKT:

POKUD VÁS TATO NABÍDKA ZAUJALA, KONTAKTUJTE NÁS NEPRODLENĚ NA TELEFONU 606 776 400 NEBO ZAŠLETE SVŮJ ŽIVOTOPIS NA EMAIL [e-mail byl skryt].

Lokalita: Jihočeský kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Strojník
Datum zadání: 7.10.2014