Obsluha klasické frézy

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící ventily do vysoce zátěžových provozů hledáme kandidáty na pozici: OBSLUHA KLASICKÉ FRÉZY

Co je náplní práce?

Obrábění velkých kusů na klasické fréze Budete mít podporu z oddělení technologie, ale volba základního technologického postupu bude na Vás – včetně volby nástrojů, pracovního postupu, parametrů řezu atd. Součástí práce je i přeměření hotového výrobku měřidly a jeho kontrola Jedná se o práci ve dvousměnném provozu – 8hod směny na ranní a odpolední.

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

Má zkušenosti s obsluhou klasické frézy Umí číst technickou dokumentaci na velmi dobré úrovni, dokáže si odvodit, jaký bude postup výroby Je manuálně zručný a zodpovědný

Co byste ještě měli vědět?

Jedná se o samostatnou a odpovědnou práci v zakázkové kusové výrobě, kde máte možnost naučit se spoustu nového a neustrnete na místě.

Co Vás čeká, když uspějete?

Stabilní zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti Možnost profesního i osobního růstu Kvalitní zaškolení od zkušených operátorů a moderní technologické vybavení Smlouva na dobu neurčitou přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu 5 týdnů dovolené Dotované závodní stravování (popř. Stravenky) Zvýhodněný telefonní tarif pro zaměstnance a další benefity

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jihomoravský kraj

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Frézař

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.1.2017