delta-aktiv GmbH je personální společnost působící na německém trhu přes 10 let. Zajištuje komplexní služby v oblasti personalistiky. Zejména zprostředkováni zaměstnanců a outsourcing. Aktuálně hledáme pro našeho zákazníka z Chemnitz/Stollberg 3 pracovníky pro obsluhu CNC strojů a zařízení.

Náplň práce:

  • přiložení jednotlivých částí na stroj
  • kompletní obsluha CNC stroje (výroba, seřizování, údržba atd.)
  • jednoduchá kontrola hotových částí
Požadavky
  • prvotní zkušenoti s prací v oblasti obsluhy stroje na CNC
  • příslušné vzdělání v kovovém strojírenství (kovoobráběč)případně podobné vzdělání
  • výhodou je RP + automobil
  • směnnost: 1- 2 směny

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na plný úvazek HPP, na dobu neurčitou, vyplácení dle tarifu, příspěvek na dovolenou + Vánoce,
  • po zapracování možnost převzetí do kmenového stavu
  • Mzda: od 9,76 Euro + ubytování + příspěvek na cestovné (domů)
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. č. 0375/30348410!!!! delta aktiv GmbH Personaldienstleistungen Hauptstraße 18-20 080 56 Zwickau

Pracoviště:

Německo

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.5.2016