Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Oblsuha CNC Ohraňovacího lisu, 140 Kč/hod. čistého

Přijmeme na HPP zaměstnance na pozici Obsluha CNC ohraňovacího lisu, pracoviště ve Vaněk v Ostravě Vítkovicích, nástup ihned, denní směny.

Platové podmínky: 140 Kč/hod Čistého!!!

Náplň práce: obsluha CNC ohraňovacího lisu, práce s řídím programem, práce s technickou a výkresovou dokumentací, práce s posuvným měřítkem

Požadujeme: vyučení v technickém oboru, praxe na ohraňovacím lise, znalost čtení technické a výkresové dokumentace (hlavně umět hledat kvóty), znalost práce s posuvným měřítkem, pracovitost, spolehlivost, zručnost, dobrý zdravotní stav
Lokalita: Ostrava
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Markmont, s.r.o.
Hana Roháčková

774054433
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Obráběč kovů, Programátor CNC, Seřizovač CNC strojů, Technik ve strojírenství
Datum zadání: 10.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?