Obchodno-technický referent - Trenčiansky, Trnavský, Nitriansky kraj

Nabídka již není aktuální.

Do nášho dynamického tímu spoločnosti KUBOUŠEK SK, s.r.o., s dlhoročnou tradíciou na trhu, hľadáme schopného kandidáta na pozíciu: Obchodno-technický referent

Požadujeme:

- SŠ alebo VŠ (najlepšie technického smeru)

- AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU

- znalosť čítania technickej dokumentácie

- lojalita k tímu a spoločnosti

- samostatnosť, komunikačné a organizačné schopnosti

- odolnosť voči stresu

Náplň práce:

- špecifikácia náhradných dielov

- komunikácia so zahraničnými partnermi

- komunikácia s odberateľmi

- riešenie expresných dodávok náhradných dielov

- riešenie garančných zakázok

Ponúkame:

- pozícia v stabilnej a silnej spoločnosti

- práca na hlavný pracovný pomer

- dynamický zavedený tím profesionálov

- zaujímavé firemné benefity

- možnosť kariérneho a profesionálneho rastu

- prepracovaný systém ďalšieho vzdelávania

- motivačné finančné ohodnotenie

- stravné lístky

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Slovensko (Lidická 1937)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Flexi – poukázky, Stravenky, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.4.2017
/* Not affection functionality */