Obchodník pro firemní klientelu Praha

Naše společnost se zabývá organizací výběrových řízení a elektronických aukcí na dodavatele energií pro firemní zákazníky. Rozšiřujeme obchodní tým a hledáme nového schopného Obchodníka pro firemní klientelu.

Požadujeme:
- zkušenosti v komunikaci s firemními zákazníky
- trestní bezúhonnost
- reprezentativní vystupování
- dobré komunikační schopnosti, aktivní a pozitivní přístup
- cílevědomost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a profesionální přístup k práci
- řidičský průkaz sk. B
- uživatelská znalost PC

Nabízíme:
- za standardní práci nadstandardní ohodnocení
- obchodní schůzky domlouvané callcentrem
- administrativní podpora asistentkou
- volné pole působnosti ve vlastním regionu
- flexibilní pracovní dobu s možností home office

Náplň práce:
- aktivní vyhledávání nových klientů
- péče o stávající zákazníky
- prezentace služeb společnosti, uzavírání smluvních vztahů

Pozice není vhodná pro absolventy.

Pokud máte pocit, že jste schopným obchodníkem a máte na to vydělávat nadstandardní peníze, zašlete nám svůj životopis a rádi se s Vámi potkáme při osobní schůzce.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Benefity:

Home office, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.4.2017