Nabídka již není aktuální

Obchodník Online Inzerce

Pro našeho klienta, rozvíjející se internetovou mediální společnost, hledáme v současné době zkušeného kandidáta na pozici Obchodníka Online Inzerce!

OBCHODNÍK ONLINE INZERCE

Náplň práce:

Péče o stávající portfolio zákazníků
vyhledávání nových obchodních příležitostí
realizace prodeje online inzerce a bannerů
budování dobrých partnerských vztahů
související administrativa spojená s obchodem

Požadujeme:

Výborné obchodní dovednosti - akviziční typ
výborné komunikační a argumentační schopnosti
praxe ve společnosti se zaměřením na reality výhodou
prokazatelné zkušenosti s prodejem obdobného produktu
proklientský přístup

Nabízíme:

Motivující ohodnocení závislé na výkonu (fix + odměny)
možnost seberealizace
nástup ihned/únor 2015
místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu zašlete, prosím, své CV na e-mail [e-mail byl skryt]
Lokalita: Praha, Středočeský kraj
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce
Datum zadání: 5.3.2015