Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Nabídka již není aktuální

Podobné nabídky

6.2.2017 Pracovník technické podpory Královehradecký kraj

OBCHODNÍK / KONZULTANT [zemědělství-výživa](swayaflek)

Pro našeho klienta, významného výrobce krmiv pro zvířata, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍK / KONZULTANT [zemědělství-výživa](swayaun)

Popis pozice
  • spolupráce na vývoji a testování krmiv
  • prezentace krmiv klíčovým zákazníkům
  • spolupráce na marketingových aktivitách
  • účast na veletrzích, konferencích, seminářích apod.
  • občasné služební cesty - konzultace

Požadujeme
  • VŠ zemědělského nebo veterinárního zaměření
  • středně pokročilou znalost AJ
  • samostatnost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • prémie, bonusy
  • balíček zaměstnaneckých výhod
  • místo pracoviště na Královéhradecku
  • termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email [e-mail byl skryt] svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Lokalita: Královéhradecký kraj
Hrubá mzda za měsíc: 30000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Administrativní práce, Obchod, Ostatní, Věda a výzkum, Zdravotnictví a sociální péče
Asistent/ka, Referent/ka, Zpracování dat a objednávek, Obchodní zástupce, Ostatní pracovní pozice, Produktový vývoj, Veterinář
Datum zadání: 5.12.2016