Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Obchodní zástupce

Hledáme obchodní zástupce – spodní prádlo a punčochové zboží
Zařazení: Obchodní zástupce

Profil společnosti:

Naše společnost MYGA s.r.o. je na trhu již 15 let. Zabýváme se vrlkoobchodním prodejem bezešvého spodního prádla vlastní značky a distribucí dalších značek spodního prádla, punčochové zboží, luxusního nočního prádla a pyžam. Distribuujeme italské výrobce a jsme přímým dovozcem.

Hledáme : Obchodní zástupce

Náplň práce:

Vytváření objednávek u stávajících klientů, aktivní vyhledávání nové klientely, prezentace zboží na prodejnách, kontrola úhrad klientů.

Požadujeme:

SŠ vzdělání,
slušné vystupování
samostatnost a nezávislost
komunikační a prezentační dovednosti
živnostenský list a vlastní automobil
péči o své klienty, bez našeho vstupování do obchodu

Nabízíme:

Zajímavý výdělek formou provize na zaplacených objednávkách,
Prodej žádaného sortimentu. Čistá práce. Zavedená klientela. Práce na ŽL.
čistá práce, flexibilita ,možnost plánovat si svůj čas

Místo práce: ČR - regiony dle možností a bydliště

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem regionu, o který se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt]
Lokalita: Česká Republika
Typ smluvního vztahu: Práce na živnostenský list
Zařazeno v oborech: Obchod
Datum zadání: 21.4.2015