Máte obchodního ducha? Umíte pracovat s lidmi? Máte dobré přesvědčovací schopnosti, tah na branku a neúspěch Vás neodradí? Máte základní orientaci ve světě sportu a věříte, že se dá vydělávat sportovním sázením vydělávat? Pak hledáme přesně Vás!

Nabízíme možnost pracovní uplatnění na HPP, VPP i brigádně a nadstandardní výdělky ve společnosti TB Capital, která se specializuje na investice do sportovního sázení.

Náplň práce a časový rozvrh si kompletně volíte Vy a je tedy jen na Vás, kolik času práci věnujete. Můžete se do toho opřít a prací na plný úvazek si můžete přijít k opravdu nadstandardním penězům. A nebo můžete pracovat jen pracovat několik hodin týdně a pořád si slušně přivydělat.

Náplň práce:
-vyhledávání potenciálních zákazníků
-péče o stávající klienty
-prosazování marketingových aktivit
-získávání a monitorování informací o trhu

Požadujeme:
-odvahu a vytrvalost
-kvalitní projev mluvenou i psanou formou, příjemné vystupování
-uživatelskou znalost práce na PC (MS Office aj.)
-předchozí obchodní zkušenosti výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:
-zajímavou práci s možností nadstandardních výsledků již od prvních dnů
-možnost abslutně flexibilní pracovní doby (pracuji jen tehdy kdy chci a můžu)
-podpora našeho dynamického kolektivu
-možnost rychlého karierního postupu
-po zapracování firemní benefity (služební mobil, notebook, automobil, poukázky na dovolenou, stravování aj.)

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika (Husova 6)

Benefity:

Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Jazykové kurzy, Home office, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

26.4.2017