Obchodní zástupce - zahradnická firma (okr. Kutná Hora)

Pro našeho klienta, působícího v oboru zahradnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:

    • Obchodní činnost v zahradnickém oboru, sjednávání zakázek na prodej okrasných rostlin
    • Obsluha stávajícího portfolia zákazníků, vyhledávání nových

Požadavky:

-      Prodejní dovednosti, přehled o zahradnickém trhu

-      Podmínkou znalost oboru – zahradnictví, okrasné rostliny

-      Výborná uživatelská znalost Word, Excel, internet

-      Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

-      Výhodou německý jazyk, není podmínkou

-      Trestní bezúhonnost

-      Odpovědnost, svědomitost, aktivní přístup k práci

-      Vzdělání není rozhodující

Nabízíme:

-      Služební mobil, notebook

-      Služební auto (možno i k osobnímu použití)

-      Stravenky

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika (Národní 1011/7)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Stravenky, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Nákupčí, Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

12.10.2018