Obchodní zástupce v oblasti kanalizace – senior

Nabídka již není aktuální

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce, který bude nabízet služby bezvýkopovou metodou a opravy vodovodů a kanalizací pro region ČECHY.

Pracovní náplň:

  • Akvizice nových partnerů (cestování v rámci regionu Čechy)
  • Péče a servis o stávající zákazníky
  • Zjišťování potřeb zákazníka a prezentace nejvhodnějšího řešení
  • Reporting, vyhodnocování, analýza prodeje zákazníků
  • Schopnost samostatně řešit obchodní situace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/stavebního směru
  • Zkušenosti z pozic obchodní zástupce popřípadě nákupčího
  • PODMÍNKOU znalosti ve stavebnictví, vodohospodářství- kanalizace, dopravní stavby
  • Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook…)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výborné komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
  • Organizační schopnosti, aktivní přístup, spolehlivost

Nabízíme:

  • Zázemí ve stabilní a dále rostoucí společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení 35 000-50 000,-/dle zkušeností
  • K dispozici služební automobil k vlastní potřebě, telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní vzdělávání, osobní i profesní rozvoj
  • Nástup dle dohody či ihned
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na emailu [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Česká Republika

Datum zadání:

25.2.2017