Obchodní zástupce pro Čechy/Moravu (externí spolupráce)

Mladá fronta a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Mladá fronta a.s. (www.mf.cz) - jsme prestižní vydavatelský dům s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem, který navazuje na sedmdesátiletou tradici. Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici: Obchodní zástupce pro Čechy/Moravu (externí spolupráce)

Náplň práce:

• prodej inzertního prostoru do ekonomického titulu
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a klientů
• každodenní komunikace se stávajícími klienty, péče o svěřené portfolio
• příprava speciálních nabídek a kampaní klientům na míru
• samostatné vedení a uzavírání obchodních případů

Požadavky a podmínky:

• vzdělání SŠ/VŠ
• obchodní praxe - zkušenost z prodeje (tištěného média významnou výhodou)
• schopnost osobního jednání s klíčovými klienty a schopnost prosadit se
• prezentační dovednosti, samostatnost, flexibilita, pečlivost, přesvědčivost, cit pro obchod
• velmi dobrý time management
• práce s PC na uživatelské úrovni • orientace na výsledek
• pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

• motivující finanční podmínky v návaznosti na obchodní výsledky (fix + bonusová složka)
• samostatnou a zajímavou práci s možností realizace obchodního talentu
• příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti a zkušenosti v prostředí prestižního a dynamicky se rozvíjejícího vydavatelství
• spolupráce na živnostenský list

Další informace:

Termín nástupu: dle dohody

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Práce na živnostenský list

Typ práce:

Práce pro studenty

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Multisport karta, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.2.2017