Obchodní zástupce pro BRNO a JIŽNÍ MORAVU

Rádi cestujete? Jste dravý, energický, průbojný, nadšený, obchodník tělem i duší a mistr mluveného slova, který se nebojí být kreativní a přinášet nové nápady?

PŘIJĎTE MEZI NÁS!

Právě hledáme šikovného člověka na pozici Obchodní zástupce pro BRNO a JIŽNÍ MORAVU

Uspěje ten, kdo dokáže:

    • zajišťovat obchodní činnosti firmy.
    • specializovat se na vyhledávání nových potenciálních zákazníků a péči o stávající klienty.
    • připravovat návrhy smluv, zpracovávat cenové nabídky.
    • provádět zpracování projektů.
    • koordinovat postup společnosti při účasti na veřejných zakázkách.
  • spolupracovat na marketingové strategii a budovat image společnosti.

Ten kdo uspěje, bude moci:

    • pracovat na území celé Moravy na plný úvazek ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.
    • jezdit ve služebním automobilu a používat firemní telefon a počítač i k soukromým účelům.
    • zdokonalovat se v oboru.

Pro výkon této činnosti budete nutně potřebovat:

    • Aktivní přístup a min. SŠ s maturitou.
    • Obchodní dovednosti a zkušenosti s prodejem služeb a zboží. Zaškolíme Vás v duchu firemní kultury.
    • Pokročilou znalost programů: Excel, Word, Outlook a internetu.
    • Vynikající vyjednávací a prezentační schopnosti.
    • Zkušenost s veřejnými zakázkami vítána.
    • ŘP sk. B.

Náplň práce:

Budete pečovat o stávající zakázky na území celé Moravy a získávat zakázky nové. Výsledkem Vaší práce bude spokojený klient a růst naší firmy. Jestliže si dokážete sami sebe představit na této pozici, máte rádi, když jsou věci dotažené do konce a můžete se prokazatelně pochlubit dobrými výsledky ve své dosavadní praxi, jste to možná vy, kdo v brzké době posílí náš tým. Pošlete svůj profesní životopis s průvodním dopisem ještě dnes. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratším možném termínu.

  • Pracovní doba: od 8:00 – do 16:00 hod.
  • Odměna: Mzda od 25.000,- Kč/měsíčně– vícesložková s motivační složkou
  • Nástup: Dohodou
  • Podmínky: Praxe na podobné nebo stejné pozici v oblasti úklidových a facility služeb je Vaší velkou výhodou!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Jihomoravský kraj (Okružní 834/29a)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Notebook, Služební auto, Mobilní telefon,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

10.5.2018