Nabídka již není aktuální

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (Pelhřimov, Havlíčkův Brod,...)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obchodní jednání a nabídka zboží na MO prodejnách (region: Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Kutná Hora)
  • prodej nejobrátkovějších a neprodejnějších výrobků
  • kontrola platební morálky zákazníků
  • zajištění pravidelných prodejních akcí, navyšování obratu
  • získávání nových zákazníků
  • vyřizování reklamací
  • pravidelná účast na poradách a školeních

POŽADUJEME :

  • SŠ vzdělání,
  • min.2-3 roky praxe jako obchodní zástupce (OZ v rychloobrátce výhodou)
  • výborné obchodní dovednosti, znalost prodejních a vyjednávacích technik
  • komunikativnost, samostatnost, iniciativu
  • znalost PC: Excel, Word, Internet
  • řidičský průkaz sk. B s praxí
  • vlastní osobní vůz, PC a mobilní telefon
  • bydliště: Pelhřimov, Havlíčkův Brod a blízké okolí

NABÍZÍME:

  • zajímavou a náročnou spolupráci na ŽL pro největší distribuční firmu v ČR v oblasti drogerie
  • mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci
  • stabilní a seriózní zázemí společnosti s vynikajícím postavením na trhu
  • motivační ohodnocení v závislosti na plnění cílů
  • možnost zapojení do firemní privátní sítě pro mobilní telefony - výrazně levnější volání
  • výraznou slevu na veškerý sortiment drogerie

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE A VE FORMÁTU WORD. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Pokud Vás nebudeme kontaktovat během 3 týdnů, berte prosím pracovní nabídku jako bezpředmětnou.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce, Prodavač/ka
Datum zadání: 5.10.2015