Nabídka již není aktuální

Hledáme vhodného kandidáta pro pracovní uplatnění na pozici Obchodního zástupce pro oblast zateplování obytných budov v oblasti působení: Ústecký, Plzeňský, Zlínský kraj, Pardubice, Karlovy Vary a Praha.

Náplň:

  • zpracování poptávek + proaktivní vyhledávání vhodných obchodních příležitostí,
  • komunikace s koncovými zákazníky od A do Z,
  • návrhy řešení a tvorba cenových nabídek,
  • monitoring trhu v regionu, reporting,
  • reprezentace firmy a dodržování firemních stanov a zvyklostí.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání,
  • Podmínkou: osobnost samostatná, zodpovědná, spolehlivá, aktivní, průbojná, odolná vůči stresu, komunikativní a tvořivá!!
  • znalost jednoho světového jazyka – výhodou, nikoliv podmínkou,
  • prokazatelné obchodní dovednosti,
  • orientaci v izolačních materiálech - výhodou,
  • ŘP sk. B,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat a pracovat v terénu,
  • nástup možný ihned.

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání,
  • zajímavé platové podmínky odvislé od výkonu,– bez horní hranice,
  • HPP,
– motivující bonusy mzdy,
  • osobní automobil, telefon, notebook,
  • nadstandardní školící systém a osobnostní rozvoj.
Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 [e-mail byl skryt]

Česká Republika (Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj)

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

26.4.2017