Nabídka již není aktuální

Pro významnou hledáme kandidáta na pozici Obchodní zástupce v mezinárodní společnosti.

Náplň práce:

  • Rozvoj nových obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky
  • Úzký kontakt s vedením společnosti
  • Účast v programech technického školení, seminářů, veletrhů
  • Naplňování stanovených cílů
  • Spolupráce v rámci obchodního týmu, reporting

Požadujeme:

  • orientace v oblasti papírenského průmyslu a obalů výhodou
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Aktivní osobnost s širokým technickým rozhledem
  • Pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Práci v týmu schopných a slušných lidí
  • Vícesložkové motivační ohodnocení
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Program soustavného vzdělávání, zahraniční cesty, bonusy
V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na email [e-mail byl skryt] nebo tel, +420778736555

Pracoviště:

Středočeský kraj

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

22.6.2017