Obchodní zástupce – Google produkty

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je P. F. art, spol. s r.o. - kartografické nakladatelství s více než 20letou tradicí.

Náplň práce:

  • hledáme energického obchodního zástupce pro práci v zajímavém, rozvíjejícím se obchodním odvětví - Google produkty
  • nepožadujeme znalosti z oblasti IT
  • jedná se o prodej atraktivní firemní prezentace - virtuální prohlídky - umístěné do Google maps
  • pracovní činnost spočívá v aktivním vyhledávání a komunikaci se zákazníky, v přímém osobním kontaktu
  • zákaznický segment: restaurace, ubytovací zařízení, prodejny, provozovny

Požadujeme:

Nezbytně po vás požadujeme:

  • nadšení pro obchod, orientaci na výsledek, vytrvalost
  • velmi dobré komunikační, vyjednávací a prodejní schopnosti
  • samostatný a odpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • uživatelskou znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook)
  • živnostenský list (preferujeme OSVČ, ale je možné uzavřít také dohodu o provedení práce)

Nabízíme:

  • možnost reprezentovat projekt společnosti Google Inc.
  • časově flexibilní činnost
  • bezplatné zaškolení, tablet se datovou SIM k dispozici
  • příspěvek na úhradu nákladů spojených s dopravou po dobu prvního měsíce
  • výše výdělku je přímo závislá na pracovním nasazení a vlastních schopnostech (provizní systém odměňování - 20 000-50 000 Kč/měs.)
NABÍZÍME A POŽADUJEME VZÁJEMNĚ KOREKTNÍ JEDNÁNÍ A TRVÁME NA SERIÓZNÍM PŘÍSTUPU VŮČI NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM. Pohovor pro vybrané uchazeče se uskuteční v sídle společnosti v Brně. Společnost nabízí pracovní příležitost v oblasti obchodu také v rámci jiných projektů. Místo práce: Zlínský kraj, Vysočina (dle bydliště) Termín nástupu: ihned V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt] Platnost inzerátu končí 20. 3. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Vysočina kraj

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.2.2017