Obchodní reprezentant s firemním bytem Praha

Pro našeho významného klienta v oblasti vývoje, výroby a distribuce právních, ekonomických a informačních systémů a aplikací hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní reprezentant.

Místo výkonu: pobočka Praha

Pracovní náplň:
• prezentace a prodej produktů firmy na předem připravených jednáních
• analýza potřeb a cílů klienta
• oslovování nových klientů a péče o stávající, akvizice
• dlouhodobý klientský servis v daném regionu
• plnění obchodních cílů společnosti
• pravidelný reporting

Požadujeme:
• výborné komunikační dovednosti
• prodejní, vyjednávací a organizační schopnosti
• ukončené SŠ/VŠ vzdělání
• proaktivní a obchodně orientovanou osobnost
• zájem o další vzdělávání a rozvoj
• schopnost naslouchat klientovi a jeho potřebám
• předchozí obchodní nebo manažerská praxe výhodou, nikoliv podmínkou
• pozice je vhodná pro začínající, resp. Junior obchodníky
• uživatelskou znalost MS Office
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:
• zajištěné ubytování ve firemním bytě v Praze
• zázemí silné, stabilní a dlouhodobě fungující české společnosti
• předem navolané akviziční schůzky asistentkou
• nadprůměrné finanční ohodnocení, provizní složka
• mobilní telefon i pro soukromé využití, notebook, služební automobil
• moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• kvalitní zázemí back office
• flexibilitu při realizaci pracovních činností a úkolů, free days
• množství benefitů – příspěvek na dovolenou, penzijní připojištění, ošatné, stravenky a další
• aktivní podporu trenéra, externí školení, motivační soutěže

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Benefity:

Notebook, Příspěvek na penzijní připojištění, Služební auto, Sick days, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.4.2017