Obchodní reprezentant / produktový specialista

Obchodní reprezentant / produktový specialista - zdravotnické prostředky oboru chirurgie a rehabilitace

Profil společnosti:

Hledáme samostatného aktivního obchodního zástupce / produktového specialistu pro posílení našeho obchodního týmu na území ČR.

U pracovníka se po zaškolení předpokládá podrobná znalost produktů a jejich prezentace u zákazníků.

Pracovní pozice je vhodná pro ženy i muže.

Náplň práce:

    • produktové poradenství a obchodní činnost zdravotnických přístrojů
    • péče o stávající zákaznickou síť a získávání nových zákazníků
    • odborné školení cílových zákazníků
    • rozvoj marketingových aktivit
    • aktivní účast na seminářích a kongresech
    • komunikace se zahraničními partnery v AJ slovní i písemnou formou
    • místo práce: ČR (region bude upřesněn dle místa trvalého bydliště)

Požadujeme:

    • SŠ nebo VŠ vzdělání, upřednostňujeme biomedicínské inženýrství nebo v oboru zdravotnictví
    • praxe v obchodní činnosti, upřednostňujeme v oboru zdravotnictví
    • technická zdatnost pro podrobnou znalost a ovládání zdravotnických přístrojů
    • angličtina na dobré úrovni - středně pokročilá slovem i písmem
    • řidičský průkaz B
    • znalost práce na PC: textové, tabulkové a prezentační editory
    • obchodní dovednosti a příjemné vystupování
    • samostatnost a flexibilita
    • organizační a komunikační schopnosti
    • pracovní nasazení a aktivní přístup pro svěřenou činnost
    • časová nezávislost
    • bydliště Brno / Praha a okolí vítány

Nabízíme:

    • práce na plný úvazek
    • specializace v oboru
    • neustále rozvíjející se perspektivní obor
    • možnost seberealizace
    • dobré platové ohodnocení
    • služební auto
    • mobilní telefon
    • notebook

Místo práce:  Sídlo firmy Brno, region působnosti ČR

Termín nástupu: možný ihned - dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt]

Platnost inzerátu končí 19. 7. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jihomoravský (Sídlo firmy Brno, region působnosti ČR)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.6.2017