Nabídka již není aktuální

Obchodní ředitel pro Čínu (s AJ)

Do strojní společnosti zabývající se výrobou těžkých strojních technologií hledáme OBCHODNÍHO ŘEDITELE pro teritorium Čína.

Nástup: od 1.6.2015 nebo dle dohody

Náplň práce: převzetí projektů naší společnosti v Číně a rozvoj aktivit v asijském regionu. Převzetí kontaktů a navázání úzké spolupráce s čínským obchodním partnerem a budování obchodních vztahů. Hledání příležitostí i v jiných teritoriích. Administrace zakázek, úzká spolupráce s projekčním oddělením a majitelem společnosti. Hledáme osobnost se zkušenostmi ze strojního prostředí, nejedná se o rychloobrátkový business/fmcg.

Požadavky:

  • VŠ strojní či ekonomická (základní znalosti z elektrotechniky a strojů)
  • orientace v zahraničním obchodě
  • orientace v oblasti financování zakázek zahraničního obchodu
  • praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici
  • znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni, znalost RJ či jiného jazyka výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič
  • ochota cestovat do zahraničí
  • asertivita (ne arogance) a ochota hledat řešení

Nabízíme:

  • zaměstnaní v ryze české společnosti s dlouhou historií a růstem
  • pracovní dobu 37,5 h/týdně
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mobilní telefon k soukromým účelům
  • notebook

Plat: 30,000,- až 45,000,-/měsíčně v závislosti na zkušenostech, motivující kvartální odměny v závislosti na výkonu.
Lokalita: Praha 8
Hrubá mzda za měsíc: 40000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Výrobní ředitel
Datum zadání: 11.5.2015