Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Obchodní manažer - automotive

Pro našeho významného klienta, společnost z oblasti automotive, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER (AUTOMOTIVE)

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vyhledávání nových zákazníků a zakázek, správa stávajících klientů
  • komunikace se zákazníkem (poptávky, objednávky, cenová jednání, hodnocení spokojenosti zákazníka)
  • provádění analýz trhu a konkurence, provádění cenových průzkumů

POŽADAVKY:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • min. 3 roky praxe v oblasti obchodu ve výrobní společnosti
  • velmi dobrou znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
  • praxe v automotive výhodou
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • silnou a dynamická osobnost, aktivní přístup k práci a silnou orientaci na výsledek
  • cílevědomost a zodpovědnost

NABÍZÍME:

  • adekvátní platové ohodnocení – motivační odměny
  • zajímavou práci u stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost ubytování v Královehradeckém kraji
  • nástup dohodou

V případě zájmu zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt], tel. 725 562 671 Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Královehradecký kraj
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce
Datum zadání: 5.7.2016