Obchodní asistent, ve spolupráci pro společnost Lenovo

Nabídka již není aktuální

Pro společnost Lenovo hledáme šikovného a výřečného obchodního asistenta. Jste to Vy? Svěříme Vám řízení pracovního rozvrhu několika obchodních zástupců v terénu. Budete domlouvat schůzky a obchodní jednání, z počátku pro jednoho obchodníka, jejich počet Však poroste úměrně s Vaší šikovností. Kromě HPP a fixní mzdy nabízíme i bonusovou složku, se kterou se Vaše průměrná mzda vyšplhá na 25.000 čistého. Šikovní asistenti si však mohou přijít ještě na víc. Samozřejmostí jsou stravenky a neomezený mobilní tarif pro soukromé využití. Nabízíme
  • Spolupráci na HPP
  • Férový a přehledný bonusový systém
  • Průměrná mzda 25.000 čistého
  • Průběžné vzdělávání
  • Nástup možný ihned
Benefity
  • Stravenky
  • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu
Náplň práce
  • Domlouvání obchodních schůzek
  • Plánování přejezdů mezi schůzkami
  • Související administrativa
Požadujeme
  • Komunikativní osobnost
  • Spolehlivost
  • Pečlivost
  • Základní znalost práce na PC
  • český jazyk
  • Praxe na obchodní pozici výhodou
Místo výkonu práce
  • Křenová 478/72, Brno
Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424 nebo na [e-mail byl skryt]. Do e-mailu přiložte prosím strukturovaný životopis.

Pracoviště:

Brno (Křenová 478, Brno, 60200)

Práce na plný úvazek, Práce na částečný úvazek, Práce na dohodu

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

13.2.2017