Nabídka již není aktuální

Obchodně technický zástupce

Pro dodavatelskou společnost v oblasti elektroniky, sídlící v Praze 5 / 6, hledáme vhodného zaměstnance na pozici obchodně technický zástupce.

Náplň práce:

péče o svěřené portfolio zákazníků ( z části 70%)
akvizice a cestování po ČR za zákazníky ( z části 30%)
komunikace se zákazníky, rozšiřování služeb zákazníkům
technická podpora
zpracování tech. nabídek a dokumentace
občasná mailová komunikace se zahr. dodavateli
účast na výstavách

Požadujeme:

prozákaznický přístup
férové jednání
týmového ducha
SŠ či VŠ technického směru (povědomí o oboru elektrotechnika)
praxe v obchodu 3 a více let
znalost AJ na komunikativní úrovni (občasné e-maily a telefonáty či
schůzky), případně NJ
ochota cestovat

Nabízíme:

zázemí zavedené společnosti a příjemný kolektiv
stabilní postavení menší společnosti na trhu
různorodá práce a pružná prac. doba
automobil, notebook, mobil i k soukromým účelům
5 týdnů dovolené, penzijní a životní připojištění
příspěvky na dovolenou

V případě zájmu zašlete prosím Váš profesní životopis (v ČJ a AJ verzi) na adresu:
[e-mail byl skryt]
Lokalita: Praha
Zařazeno v oborech: Obchod, Technika a elektrotechnika
Obchodní zástupce, Technik
Datum zadání: 30.12.2014