Obchodně technický reprezentant CNC, výborné finanční ohodnocení

Pro našeho klienta, významnou společnost působící mnoho let na předním místě v prodeji CNC strojů na základě výhradního obchodního zastoupení pro ČR, hledáme kandidát na pozici obchodně technický reprezentant.

Požadujeme:

  • Vzdělání strojírenské v oblasti obráběcích strojů nebo výrobních technologií
  • Komunikační a prodejní schopnosti
  • Znalost z oblasti technologie CNC broušení nebo soustružení podmínkou
  • Prokazatelná obchodní praxe minimálně 3 roky
  • Schopnost práce s PC na uživatelské úrovni, znalost práce s CRM
  • Komunikativní znalost cizího jazyka slovem i písmem - NJ nebo AJ
  • Flexibilitu a ochotu cestovat, řidičský průkaz B
Náplň práce
  • Péče o současné zákazníky, účast na výstavách a veletrzích kultivace vztahu se zákazníky
  • Samostatné aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, kontaktování stávajících i nových zákazníků
  • Realizace obchodních případů ve spolupráci se zahraničním dodavatelem
  • Jednání a komunikace ve významných společnostech
  • Prodejní servis
  • Odborné poradenství
Nabízíme
  • HPP
  • Velmi dobré platové a pracovní podmínky
  • Odborné školení v zahraničí
  • Služební vozidlo i pro soukromé účely
  • PC
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Samostatnou a odpovědnou práci a seberealizaci
  • Další firemní benefity
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce. CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále prosím připojte stručný motivační dopis . K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů. SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Středočeský kraj)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

22.9.2014