Nabídka již není aktuální

Obchodně-technický reprezentant #4371249

Pro našeho významného klienta, přední evropskou společnost působící ve strojírenském oboru, hledáme vhodné kandidáty pro posílení obchodního týmu do několika regionů.

Náš klient má vlastní komplexní výrobní program a vlastní prodejní a servisní společnosti ve více než 30 evropských a mimoevropských zemích. Firma se v České republice rozvíjela společně s trendy a nároky kladené trhem již od 90. let minulého století.

Náš klient svým zaměstnancům nabízí nadprůměrné finanční ohodnocení, které můžete sami ovlivnit, propracovaný systém benefitů a dalšího vzdělávání. Navíc podporují mezinárodní výměnu vlastních zaměstnanců a podporu talentů a kariérního růstu.

Hledáme zkušené obchodníky stechnickým produktem (stroje, manipulační technika, nářadí).
Pozice je výbornou příležitostí pro všechny technicky orientované uchazeče, kteří mají obchodního ducha, chtějí se dále rozvíjet a uplatňovat své zkušenosti.

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REPREZENTANT

Region: Morava

Náš klient nabízí:

  • Zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti, která má jméno
  • Hlavní pracovní poměr a smlouvu na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení (pevná a pohyblivá složka)
  • Služební vůz i pro soukromé účely, mobil, notebook
  • Možnost dalšího profesního růstu v rámci společnosti
  • Nadstandardní a velmi osobní přístup ke svým zaměstnancům
  • Výborně propracovaný adaptační program
  • Základní produktové školení na centrále společnosti
  • Práci v multikulturním prostředí
  • Termín nástupu: nejlépe ihned

Popis pozice / Náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Komplexní péče o stávající přidělené zákazníky
  • Kalkulace nabídek, prezentace, vedení obchodních jednání
  • Technické poradenství zákazníkům
  • Reporting za obchodní úsek

Náš klient požaduje:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • Zkušenosti na obchodní pozici stechnickým produktem podmínkou
  • Prokazatelné obchodní výsledky (uveďte vmotivačním dopise)
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office)
  • Dobrá znalost AJ nebo NJ
  • Komunikativní, dynamickou a reprezentativní osobnost
  • Ochotu dále se vyvíjet a pracovat na své kariéře
  • ŘP skupiny B

Pro případné otázky kontaktujte paní Magdalénu Tlučhořovou pod +420 725 808 370 nebo [e-mail byl skryt].

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů
do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování
Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí
až do jeho odvolání písemnou formou.

Lokalita: Česká Republika
Zařazeno v oborech: Obchod
Obchodní zástupce
Datum zadání: 22.3.2015