Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER [SŠ nebo VŠ vzdělání](swayeflek)

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ MANAŽER [SŠ nebo VŠ vzdělání](swayeun)

Popis pozice
  • zabezpečení prodeje technologických celků i náhradních dílů
  • organizace obchodních zástupců
  • komunikace se zákazníky, tvorba nabídek
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • řešení servisních případů
  • komunikace s vedením společnosti a reporting
  • občasné výjezdy v rámci EU

Požadujeme
  • VŠ nebo SŠ technického či ekonomického zaměření
  • praxe na stejné pozici se zahraničním prodejem (nejlépe ve strojírenské oblasti)
  • aktivní znalost AJ nebo RJ
  • znalost dalšího jazyka výhodou
  • ŘP skup. B, ochota cestovat

Nabízíme
  • stálé zaměstnání u úspěšné společnosti
  • atraktivní platové ohodnocení
  • profesní růst
  • příjemné pracovní prostředí
  • mladý kolektiv
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • místo pracoviště na Náchodsku
  • termín nástupu dohodou, možný ihned

Informace pro uchazeče:

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete na email rychnov@jpoint.cz svůj aktuální životopis s připsáním Vaší platové představy a možného termínu nástupu.
Lokalita: Královéhradecký kraj
Hrubá mzda za měsíc: 38000 Kč
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Renata Skalníková
Petr Skalník

608827770
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví, Obchod, Strojírenství a průmysl, Věda a výzkum
Account manager, Ekonom, Key account manager, Mezinárodní obchod, Obchodní zástupce, Vedoucí prodejny/provozu, Projektant ve strojírenství, Technik údržby, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Výrobní ředitel, Produktový vývoj
Datum zadání: 3.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?