Obchodně - technický manažer se zaměřením na výškové práce

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Čevas group s. r. o.

Náplň práce:

    • vyhledávání příležitostí pro spolupráci s potencionálními zákazníky
    • zpracování obchodních a technických nabídek ve spolupráci s výrobci nabízené/dodávané technologie
    • řízení a kontrola realizačních postupů
    • realizační dozor a organizace práce na montáži
    • kontrola dodržování technických standardů a platných norem

Zaměření zejména na:

    • technické přístupy pro práce na fasádách budov (výložníky, závěsné plošiny,…)
    • kotvící systémy na střechách budov pro zachycení pádu osob (kotvící body, kotvící vedení,…)

Požadujeme:

    • SŠ /VŠ strojního zaměření
    • praxe ve stavebnictví
    • organizační schopnosti a flexibilitu
    • dobrá znalost angličtiny (komunikace se zahraničními partnery)
    • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, MS Office)
    • ŘP sk. B, výhodou ŘP sk. C
    • ochotu pracovat po celém území ČR (obchodní jednání, technický dozor)
    • dobrý zdravotní stav (pohyb ve výškách)

Nabízíme:

    • zajímavou práci s vysokou mírou samostatnosti a odpovědnosti
    • dobré platové podmínky a zázemí stabilní firmy
    • služební automobil, mobilní telefon, notebook
    • firemní benefity (stravenky, možnost příspěvku na penzijní pojištění a další…)

Místo práce: Ostravská 51, 739 25 Sviadnov

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 10. 10. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Moravskoslezský (Ostravská 51, 739 25 Sviadnov)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

10.8.2018