Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Nástrojář

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

NÁSTROJÁŘ

Požadavky:

  • vyučen jako nástrojař, obráběč nebo zámečník
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost práce na frézce, soustruhu a magnetické brusce výhodou
  • manuální zručnost
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ochota pracovat na směny

Náplň práce:

  • opravy vstřikovacích forem
  • provádění preventivní údržby nástrojů
  • provádění malých změn na nástrojích
  • výroba jednoduchých dílů a přípravků
  • příprava nových nástrojů do výroby

Nabízíme:

  • zázemí prosperující společnosti
  • kreativní a různorodou práci
  • dobré platové ohodnocení
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • moderní pracovní prostředí
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu [e-mail byl skryt] , tel. 725 562 671
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Lokalita: Královehradecký kraj
Zařazeno v oborech: Strojírenství a průmysl
Nástrojař
Datum zadání: 2.2.2015